Yetenek Fabrikası ile

Çocuklarınızın Yeteneklerini Keşfedeceği Bir Yolculuğa Hazır mısınız?

Yetenek Fabrikası'nda neler var?

Maya Okulları, çocukların “Bütüncül Gelişim Modeli” çerçevesinde tamamlanmalarını sağlamayı hedefler. Eğitimin çok ötesinde, sanat, spor ve müzik gibi disiplinlerle entelektüel, sosyal, duygusal ve fiziksel gereksinimlerini karşılamak, onların özgüvenini geliştirmek ve hayatta başarı deneyimi tatmalarını sağlamak amaçlanmaktadır. Ülkemizin en değerli kişi ve kuruluşlarıyla iş birlikleri ve hobi atölyeleri ile çocukların en özgün yanlarını keşfetmeleri için zengin fırsatlar sunuyoruz. Yetenek Fabrikası, geleceğin dünyasında fark yaratmak, mutlu ve verimli bireyler yetiştirmek adına burada.

BKM Mutfak ile Yaratıcı Drama ve Çocuk Atöyeleri​

BKM Mutfak ile oluşturduğumuz drama ve tiyatro etkinlikleri, çocuklarımızın sosyal ve duygusal gelişimine katkı sağlıyor. Yaratıcı atölyeler, kendilerini ifade etmelerini güçlendiriyor.

Suna Korat Müzik Vakfı ile Müzik

Suna Korat Müzik Vakfı ile iş birliği içinde, piyano, keman ve gitar gibi enstrümanlarla çocuklarımıza erken müzik eğitimi sunuyoruz. Bu ortaklık, teknik becerilerin ötesinde, düşünce ve duygularını da zenginleştiriyor.

Kamp Pozitif ile Kampçlık

YUNGA sistemiyle kampçılık, çocuklarımızın fiziksel gücünü artırıyor, doğa ile iç içe bir yaşamın sırlarını öğretiyor. Liderlik ve iş birliği becerilerini geliştiriyor.

Maya Spor Fabrikası​

Maya Spor Fabrikası çocukların bütüncül gelişimine katkı sağlıyor. Yüzme, voleybol, basketbol gibi branşlar, takım çalışması, disiplin ve sağlıklı yaşam alışkanlıkları öğretiyor.

Görsel Yaratıcılık Atölyesi

Görsel Sanatlar kurslarımız, çocuklarımızın düşünme, görme, hissetme ve yorumlama şekillerine geniş bir perspektif sunuyor. Sanatsal becerilerin ötesinde, ahlaki değerler ve empati yeteneği kazandırıyor.

Hangi atölyenin çocuğunuz için en iyi olduğuna karar veremediniz mi?