Ankara Oran Yerleşkesi

Oran Yerleşkesine Hoş Geldiniz

Kıymetli Anne ve Babalar;


İlk tanıştığımızda nefesi çilek kokan, oturduğunda ayakları yere değmeyen, anne ve babasının elini sıkı sıkı tutan, süper kahramanlara inanan şahane çocuklarımızın ilk gençlik yıllarına geçişine, hayranlıkla tebessüm ediyoruz. Zaman hızla akarken heybelerinde birikenleri gururla görüyoruz. Onlarla birlikte dünyanın en yüksek dağına tırmanmadık; çok okunan bir kitapta yazmadık henüz. Sevgiydi paylaştığımız Maya Çatısı altında. Anladık ki; bilimin ışığından aldığımız güçle karanlığa karşı ezilmeyecek kadar güçlü ve çözülmeyecek kadar bağlıyız. İnandık ki, bu çatı altında birlikte yeşerttiğimiz iyilikle; ilk arkadaşları ömürlük dostları olacak yaşam yolculuğunda. Ve biliyoruz ki; sevgi ve emekle mayalanan çocuklarımız yarınlarda iz bırakacak. Sahip oldukları güçle bulundukları her ortamda farklı, özel ve çok başarılı olacaklar. Şuana kadar yaptıklarına bakıyor; keşfedeceklerimiz için heyecanlanıyoruz.

Akademik ve sosyal becerileri gelişmiş, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, vatanın temel değerlerine sahip hayata gülümseyen mutlu, güçlü ve başarılı bireler olacaklarına yürekten inanıyor; uzun ve keyifli öğrenme yolculuğumuzda bizlere güvenerek evlatlarınızı emanet ettiğiniz için siz kıymetli velilerimize teşekkür ediyorum.

Maya Eğitim Ailesi adına çalışmaktan, öğrenmekten ve altını çizdiğimiz değerlerden vazgeçmeden dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için iyi insan yetiştirme çabamızın daim olacağına söz veriyorum.

Sevgi, selam ve saygılarımla.

Anıl Eraç

Ankara Oran Yerleşkesi Müdürü

Oran Yerleşkesinde Sınıf Düzeyleri

Oran Yerleşkesinde Neler Oluyor?

Oran Yerleşkesinde Yaşam

Okul Öncesi

İlkokul

Ortaokul

Atölyeler & Kütüphane

Yaşam Alanları

Yemekhaneler & Kantin

Yerleşkemiz Hakkında Daha Fazla Bilgi edinin!