Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun!

Maya Çocuk Konya Yerleşkesi

İçten bir merhaba ile,

Çocuklarımızın, yaşam merdiveninin ilk basamağını teşkil eden, insan kişiliğinin temellendiği ve okul öncesi eğitimi içerisine alan 0-6 yaş döneminde; çocuklarımızla öncelikle sosyal ve duygusal bağ kurarak başladığımız süreçte, bedensel, zihinsel, sosyal gelişimlerini desteklemekten; miniklerimizi, çıkacakları uzun hayat yolculuğu için şefkat ve başarıyla MAYA’layıp hazırlamaktan gurur duyuyoruz.

Emzikleri ile evlerinden çıkıp Mayamıza gelen; minicik ellerini, anne şefkatini aratmayan, onları şefkatle sarıp sarmalayan öğretmenlerine uzatan miniklerimizin, uzattığı eli bırakmıyor, yaşamlarını oyunlarla prova ettikleri dönemde; küçücük yüreklerindeki kocaman hayallerinde aldıkları rollere refakat ediyoruz. Motivasyonlarının en yüksek olduğu oyun süreçlerine eşlik etmek onlarla öğrenmek ve gelişmekten mutluluk duyuyoruz.

Yaşamlarını ve eğitim hayatlarını önemli derecede etkileyen bu kritik zaman diliminde  yetenekleri, ilgi alanları ve misyonumuz doğrultusunda inkişaflarına destek oluyor, rehberlik ediyoruz.

Çocuklarımızı geleceğe hazırlarken Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, Cumhuriyetimizin temel değerlerini koruyan, milli, manevi ve kültürel değerlere önem veren, farkındalıkları yüksek, sürekli öğrenme arzusunda olan bireyler yetiştirmeye özen gösteriyoruz.

Çocuklarımızla öğrenmek ve gelişmekten gurur duyuyoruz. Işığınız yolumuzu aydınlatıyor çocuklar.

Sahip olduğumuz tecrübe ile Ulu Önder Atatürk’ün izinde,  daha nice uzun ve güzel yıllarda çocuklarımızı MAYA’lamak dileğiyle…

Geleceğe umut, ve MAYA ile…

Hülya Aydın Tulgar

Maya Çocuk Konya Yerleşkesi Kurucu Müdür

Yerleşkemiz Hakkında Daha Fazla Bilgi edinin!