Maya Yetenek Yolu Hakkında

Bütüncül Gelişim Modeli: Maya'nın Vizyonu

Yaşam kendi eksiklilerimizi tamamlayıp insan olma, insanca yaşama serüveni. Maya’da istiyoruz ki her çocuk “Bütüncül Gelişim Modeli” çerçevesinde tamamlansın, özgüveni gelişsin. Bunun en önemli araçları bilim, sanat ve spor. Sınavların çok öne çıktığı Türkiye’de çocuklara sunulan kendini geliştirme fırsatları daha bir önem taşıyor.

Çocukların Şahsiyet ve Duygu Eğitimi

Çocuklarımızın entelektüel, sosyal, duygusal ve fiziksel gereksinimleri sadece öğretim, müfredat ve sınıf ile sınırlı olmuyor. Maya Okulları’nda sanatın ve sporun ince ayarından geçmenin çocukların şahsiyet ve duygu eğitimini tamamlayacağına inanıyoruz. Bir insanın ruhunu besleyen, zihnini, ufkunu genişleten ve bedenini güçlendiren müzik, sanat ve sporu bir bütün olarak ele almak olarak benimsiyoruz.

Maya Yetenek Yolu: Özgün Yanları Keşfetme Fırsatı

Maya Okulları olarak, çocuklarımızın içlerindeki bu özgün müfredatı açığa çıkaracak ve sağlıklı bir şekilde yetiştirecek bir yapı inşa ettik. Mayalı çocukların hayatın her alanında başarı deneyimini yeterince tatmalarını son derece yaşamsal buluyoruz. Bu amaçla ülkemizin en kıymetli kişi ve kuruluşlarıyla özel iş birlikleri kuruyoruz. Kültür-sanat-spor alanlarında geliştirdiğimiz bu iş birlikleriyle zengin bir yelpazede hobi kursları sunuyoruz. Maya Akademi’de çocuklarımızın en özgün yanlarını keşfetmeleri, geliştirmeleri ve hayatın her alanında başarının bir deneyimini tatmaları için ekstra fırsatlar sunuyoruz. “Ben şunda da başarılıyım” hissinin gücünü arkalarına alarak ilerlemelerini kolaylaştırmak üzere buradayız.

Misyonumuz:
Geleceğin Mutlu ve Verimli Bireyleri

Geleceğin dünyasında fark yaratmak, mutlu ve verimli bir birey olarak kendilerini gerçekleştirmek için gerekli tüm becerileri çocuklarımıza sağlamak bizim misyonumuz, tutkumuz, Maya’mız.