Antalya Yerleşkesi

Yüreği eğitim sevdasıyla çarpan herkese kucak dolusu merhaba,

Eğitimde 21 yıldır öncü uygulamalara imza atmış Maya Okullarının ve çok sevdiğim mesleğimin 21. Yılında,  Antalya Yerleşkesinin kurucu müdürlerinden biri olarak görev almaktan gurur duyuyorum.

Bizler Ankara merkezimizin ışığında, çocukların gözündeki pırıltıya aşık olarak okul öncesinden liseye eğitime gönül vermiş bir ekiple, bize en kıymetlilerini emanet eden velilerimizle el ele verip çocuklarımızı çekirdekten mayalayarak Atatürkçü, bilimi kendine ilke edinmiş, global bakış açısına sahip, çevresine duyarlı, ahlaklı bireyler yetiştirmek üzere yola çıktık.  Amacımız akademik hedeflere ulaştırırken, sanattan spora her alanda çocuklarımızın güçlü yönlerini keşfederek yaşam boyu kullanacakları becerileri edindirmek.

Bu sayede edindikleri bilgi ve becerileri ulusal ve uluslararası platformlarda hayata geçirerek, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendini sadece ana dilinde değil yabancı dilde de rahatlıkla ifade edebilen, özgüvenli bireyler haline geliyorlar. Biz de bu sürece tanıklık etmenin haklı gururunu yaşıyor ve güzel yarınların onları beklediğini biliyoruz!

Çocuklarınızı, en kıymetlilerinizi bizlere emanet ettiğiniz, bize inandığınız için teşekkür ediyorum.

Hepinize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Dilek Dağyar

Antalya Yerleşkesi İlkokul – Ortaokul Müdürü

Değerli Velilerimiz,

Liselerimizde öğrencilerimizi ileri düzey akademik becerilerle donatırken, ilgi alanları ve yetenekleri doğrultusunda hayallerinin ve hedeflerinin peşinden gitmelerini destekliyoruz. Kazandıkları yüksek teknolojik beceriyle iletişim kurmalarını güçlendirmek, rekabetçi dünyada fark yaratmalarını kolaylaştırmak ve yaşam boyu öğrenme isteklerini kazandırmak en temel hedeflerimiz.

Okuyan, anlayan, üstelik bunu birkaç dilde yapabilen, eleştiren, araştıran, gözlemleyen, deneyen, farkındalıkları yüksek, evrensel değerlere saygılı öğrenciler yetiştirmenin öneminin farkındayız. Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda başarılı, mutlu, uyumlu, dengeli ve öz güvenli bireyler yetiştirme yolculuğumuzda bize inandığınız, en kıymetlilerinizi bize emanet ettiğiniz için teşekkür ederim. Bu emanetin sorumluluğu ile çocuklarımızın daima yanında olacağımıza, onlar için en iyisini yapma gayretimizden vazgeçmeyeceğimize söz veriyorum.

Saygı ve Sevgilerimle.

Ayşe Gülşen Yazıcı

Antalya Yerleşkesi Anadolu – Fen ve Teknoloji Lisesi Müdürü

Antalya Yerleşkesinde Sınıf Düzeyleri

Antalya Yerleşkesinde Neler Oluyor?

Antalya Yerleşkesinde Yaşam

Okul Öncesi

Lise

Yemekhaneler & Kantin

İlkokul

Yaşam Alanları

Ortaokul

Atölyeler & Kütüphane

Yerleşkemiz Hakkında Daha Fazla Bilgi edinin!