Öğrencimiz Damla ALÖÇ, Uluslararası Çocuk Turnuvası’nda ferdi müsabakada bronz ve takım müsabakasında gümüş madalyayla milli sporcu olmaya hak kazandı.
Öğrencimizi kutluyor, başarılı bir sezon diliyoruz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-25-at-14.03.12-404x1024.jpeg)
Öğrencimiz Damla ALÖÇ, Uluslararası Çocuk Turnuvası’nda ferdi müsabakada bronz ve takım müsabakasında gümüş madalyayla milli sporcu olmaya hak kazandı.
Öğrencimizi kutluyor, başarılı bir sezon diliyoruz.