Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun!

MASTERCLASS ile Fark Yaratan Öğretmenler

"MASTERCLASS ile Fark Yaratan Öğretmenler"

Bir kurumun çalışanlarına yatırım yapması, onlara gelişim ve öğrenim fırsatları sunması çalışanların bir kültürün parçası olmasında ve kurumla olan etkileşimini arttırmasında en önemli etkenlerden biridir.

Maya’da 2019 yılından beri gerçekleştirdiğimiz ve “MASTERCLASS ile Fark Yaratan Öğretmenler” diyerek yola çıktığımız mesleki gelişim eğitimlerimiz ile fark yaratmaya devam ediyoruz. MASTERCLASS programlarımız, farklı departmanlarda çalışan tüm kişilere ihtiyaç duydukları mesleki bilgileri aktarırken aynı zamanda ilgili alandaki birikimlerini ve becerilerini kullanmalarına olanak sağlıyor.

Deneyim ve bilginin birleşerek mevcut potansiyeli zirveye taşıyabileceği bu eğitimler sayesinde Maya’da “Fark Yaratan Öğretmenler” ile fark yaratan işlere imza atıyoruz.

 

 

MASTERCLASS Eğitimlerimizde Kimlerle Bir Aradaydık?

MASTERCLASS programlarımızda, birbirinden önemli başlıklarla, birbirinden kıymetli isimlerle bir araya geldik. Kriz Yönetimi, İleri İletişim Teknikleri, Beden Dili, Geri Bildirim, Mizaç, Dijital Dönüşüm, Yaratıcılık ve Yenilikçilik, Duygusal ve Sosyal beceriler, İrade Eğitimi
ise şimdiye kadar ki konu başlıklarımızdan sadece bir kaçı.

Kayhan KarlıDoç. Dr. Eren Ceylan, Ali KoçDoç. Dr. Mustafa SeverProf. Dr. Ziya SelçukMuammer Küçükyazıcı, Dr. Anooshirvan MiandjiProf. Dr. Mustafa Yavuz, Prof. Dr. Sinan CananSelim Geçit, Dr. Nida TemizTaşkın Tahmaz, Dr. Mehmet DinçDoç. Dr. Turan TemurBarış SarısoyDoç. Dr. Turan TemurMehmet YaşarProf. Dr. Süleyman Sadi SEFEROĞLU,

ve birbirinden kıymetli daha bir çok isim ile bir araya geldik.

Öğrenmeye, gelişmeye ve fark yaratmaya devam edeceğiz.