Türkiye Dans Sporları Federasyonu’nun 8-9 nisan 2023 tarihlerinde Marmaris’te düzenlediği Türkiye Şampiyonasında ortaokul öğrencimiz Zeynep Kalkan, Minikler 2 Latin ve Minikler 2 Standart kategorilerinin her ikisinde de Türkiye Şampiyonu olmuştur.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-25-at-14.03.10.jpeg)
Türkiye Dans Sporları Federasyonu’nun 8-9 nisan 2023 tarihlerinde Marmaris’te düzenlediği Türkiye Şampiyonasında ortaokul öğrencimiz Zeynep Kalkan, Minikler 2 Latin ve Minikler 2 Standart kategorilerinin her ikisinde de Türkiye Şampiyonu olmuştur.