Maya Okulları olarak öğrencilerimizin, uluslararası sınavlara girmelerini ve dil yetkinliklerini büyük ölçekli sınavlarla ölçülmesini ve değerlendirilmesini önemli buluyoruz. 28 Mayıs 2022’de 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıflarımızdan istekli öğrencilerimizin girdiği TOEFL Primary ve Junior sınavlarının sertifikaları, 16 Eylül Cuma günü Bayrak Töreninde takdim edildi. Başarılarıyla bizi gururlandıran öğrencilerimizi ve süreçte emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-09-16-at-17.03.34-2.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-09-19-at-12.35.14-1-2-1024x768.jpeg)