Maya Okulları olarak öğrencilerimizin, uluslararası sınavlara girmelerini ve dil yetkinliklerini büyük ölçekli sınavlarla ölçülmesini ve değerlendirilmesini önemli buluyoruz. 27 Mayıs 2023’de 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıflarımızdan istekli öğrencilerimizin girdiği TOEFL Primary ve Junior sınavlarının sertifikaları, 15 Eylül Cuma günü Bayrak Töreninde takdim edildi. Başarılarıyla bizi gururlandıran öğrencilerimizi ve süreçte emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/WhatsApp-Image-2023-09-18-at-14.57.47-1.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/WhatsApp-Image-2023-09-18-at-14.58.43-1-768x1024.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/WhatsApp-Image-2023-09-18-at-14.58.08-1-1024x682.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/WhatsApp-Image-2023-09-18-at-14.57.37-2-768x1024.jpeg)