Tam Benlik Bilim Grubu öğrencilerimizle potansiyel enerjinin kinetik enerjiye dönüşümünü gösteren gösteren bir “Marble Run” modeli hazırladık. Keşfetmeye, öğrenmeye olan merakınıza, bilime olan hayranlığınıza hayranız çocuklar.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-03-10-at-16.07.57-1024x768.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-03-10-at-16.07.57-2-768x1024.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-03-10-at-16.07.57-1-768x1024.jpeg)
Tam Benlik Bilim Grubu öğrencilerimizle potansiyel enerjinin kinetik enerjiye dönüşümünü gösteren gösteren bir “Marble Run” modeli hazırladık. Keşfetmeye, öğrenmeye olan merakınıza, bilime olan hayranlığınıza hayranız çocuklar.