14 Ekim 2023 Cumartesi ATC Sonbahar Öğretmen Sempozyumu’nda öğretmenlerimiz sunum gerçekleştirdi.
‘ Tarladan Sofraya ‘ proje çalışmasında 3.sınıf öğretmenlerimiz Şule KOÇAK ve Nebile BARIN ata tohumunun tarladan buğdaydan başak, başaktan un ve ekmek olma yolculuğunda disiplinlerarası çalışmalar kapsamında gerçekleştirilecek basamaklarını paylaştı.
‘ Gıdanı Koru ‘ proje çalışması kapsamında Matematik Öğretmenimiz Bedia KELEŞ; gıdanın israfını önleme çalışmaları ile ilgili okulumuzdaki uygulamalarla ilgili deneyimlerini diğer öğretmenlere sundu.
Katılım gösteren öğretmenlerimize teşekkür eder; başarılar dileriz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-16-at-10.57.22-768x1024.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/proje-1-1-791x1024.jpg)