20 Mart 2023 tarihinde, Sebit Vcloud tarafından 6.Sınıflar düzeyinde uygulanan SDS 4 sınavında 6/A Sınıfı öğrencimiz Gizem ATEŞ ve 6/C sınıfı öğrencimiz Minerva CANDEMİR 500 tam puan alarak Türkiye 1.si olmuştur.
Tebrikler, sizinle gurur duyuyoruz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/sds_basari_twitter-1024x574.jpg)
20 Mart 2023 tarihinde, Sebit Vcloud tarafından 6.Sınıflar düzeyinde uygulanan SDS 4 sınavında 6/A Sınıfı öğrencimiz Gizem ATEŞ ve 6/C sınıfı öğrencimiz Minerva CANDEMİR 500 tam puan alarak Türkiye 1.si olmuştur.
Tebrikler, sizinle gurur duyuyoruz.