Her sene heyecanla beklediğimiz 1. sınıflarımızın ‘’SAHNE SENİN ‘’ etkinliği öğrencilerimizin muhteşem performansları ile gerçekleşti. Öğrencilerimizin hazırladığı sergi ile başlayan etkinliğimiz, renkli dans performansları, Türkçe-İngilizce Drama, ritim perküsyon gösterisi ve birbirinden güzel şarkılarla devam etti. Öğrencilerimizin kendilerini ifade edebilme, özgüven duygusu, birlikte hareket edebilme gibi kazanımlarını desteklediğimiz etkinliğimizde emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/IMG_6962-1024x768.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/IMG_6966-1024x576.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/IMG_6769-1024x768.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/IMG_6699-1024x768.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/IMG_6721-1024x768.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/IMG_7262-1024x576.jpeg)
Katılımlarından dolayı tüm velilerimize sonsuz teşekkürler…