Öğrencilerimizin mesleki seçim ve kariyer tercih süreçlerini olumlu pekiştirmek amacıyla düzenlediğimizin Mühendislik Fakültesi Kariyer Zirvesi Seminerimiz 11-12. sınıflarımızın katılımıyla gerçekleşti. Üniversiteye ilişkin detaylı bilgilendirme alarak, bölümler ve kontenjanlar, eğitim olanakları, kampüs yaşamı konularında fikir sahibi olan; Bilgisayar-Elektrik-İnşaat-Endüstri-Biyomedikal gibi dallardaki mühendislik bölümlerinin benzer ve farklı yönlerini keşfeden öğrencilerimiz için çok yönlü ve çok amaçlı bir etkinlik gerçekleştirildi.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2022-05-21-at-15.20.05-1024x768.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2022-05-21-at-15.20.04-2-1024x768.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2022-05-21-at-15.20.04-1-1024x768.jpeg)