Maya Okulları İncek Yerleşkesinde 3. ve 4. sınıf öğrencilerimiz için 1 gece konaklamalı kampımız gerçekleştirilmiştir. Kamp Pozitif işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz kampta; bireysel yükselme yerine yardımseverlik, birlikte iş yapma alışkanlığı, paylaşım, kişiliğini özgürce ortaya koyma fırsatı, farklılıklara karşı saygılı olma, sorgusuz uyum yerine eleştirel bakış, girişimcilik gibi becerilerin gelişmesine yönelik etkinlikler yapılmıştır.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/46199bbe-575a-43db-82b7-8e8f9d4fbde5-1024x768.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/be6f9bbd-3ad9-4f60-8dd5-b413ae2622c3-768x1024.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/24475c1f-5257-485c-9fc2-75ccf3de3694-1024x768.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/29c1693a-a4cd-44f7-ac7d-93ea40a08efc-768x1024.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/1e935826-39b3-46af-83fe-fc9d5ae2647f-768x1024.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/1-1-1-768x1024.jpg)