Öğrencilerimizin akademik gelişimlerinin yanında sosyal gelişimlerini desteklemek, onlarla birlikte okul kültürü dışında keyifli vakit geçirmek ve birlikte öğrenip eğlenmeye devam etmek amacıyla okulumuz öğretmenleri liderliğinde 10. Sınıf öğrencilerimiz 2 Nisan Cumartesi günü Ormanya – Maşukiye Okul Turu Gezisine katıldılar. Öğrencilerimiz hem farklı öğrenme ortamlarında keşif hem de yapıp yaşayarak modelleme süreçlerini pekiştirdiler. Emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-02-at-16.49.31-1-768x1024.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-02-at-16.49.28-1024x768.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-02-at-16.49.32-1-768x1024.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-02-at-16.49.32-1024x768.jpeg)