Öğrencilerimizin sosyal gelişimlerini desteklemek, onlarla birlikte okul kültürü dışında keyifli vakit geçirmek ve birlikte öğrenip eğlenmeye devam etmek amacıyla okulumuz öğretmenleri liderliğinde 11. Sınıf öğrencilerimiz 21 Nisan Perşembe günü İzmir-Kuşadası Okul Turu Gezisine katıldılar. Antik kent müzeleri-Sığacık ve Kordon turu-Kuşadası tekne turu-Şirince ve Domatia Köyleri gezisiyle tamamlanan gezi sürecinde öğrencilerimiz hem farklı öğrenme ortamlarında keşif hem de yapıp yaşayarak modelleme süreçlerini pekiştirdiler. Emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-22-at-10.50.11-768x1024.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-22-at-10.12.40.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-22-at-09.59.52.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-22-at-09.52.32.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-23-at-09.47.03-1024x768.jpeg)