Maya Okulları eğitim- öğretim kadrosu yaz tatili sonunda yeniden bir araya gelmenin heyecanı ve mutluluğu içinde yeni eğitim – öğretim yılı için hazırlıklarını gerçekleştiriyor.
Öğrencilerimizle buluşmadan önce yeniden bilgilerimizi güncelliyor; yeni bilgiler öğreniyoruz. Yaşam boyu öğrenme ilkesiyle öğrencilerimiz için daha güçlü öğretmenler olma çabamızla alanında uzman akademisyenlerle buluşuyor; öğrencilerimizi karşılamadan önce hazırlık toplantıları gerçekleştiriyoruz.
‘ Bir çocuk yetişir; bütün dünya değişir. ‘ ilkesiyle Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığında çıktığımız yolda öğrencilerimizi sevgi ve özlemle bekliyor; yeni eğitim –öğretim yılımızın sağlıklı, huzurlu ve çok başarılı olmasını diliyoruz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/WhatsApp-Image-2022-09-14-at-16.25.57-3.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/WhatsApp-Image-2022-09-14-at-16.25.57-1.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/WhatsApp-Image-2022-09-14-at-16.25.57.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/DSC_7810-1024x678.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/WhatsApp-Image-2022-09-14-at-16.25.57-2.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/DSC_7813-1024x678.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/DSC_7871-1024x678.jpg)