Maya Anadolu Fen ve Teknoloji Lisesi 9 ve 10. Sınıf öğrencilerimiz Arte-Scienza – Kişisel Gelişim Programı kapsamında da bir sertifika programını daha tamamladılar.
“Başarı ve İletişimin Pin Kodları” adlı kişisel seminere katılan öğrencilerimiz, Uluslararası Koçluk Federasyonu ( ICF) ve ICF Türkiye’ye üyesi Sn. Taşkın Tahmaz ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdiler.
Emeği geçen hocamıza ve katılımları için tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-19-at-10.50.10-1024x576.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-19-at-10.50.09-1024x576.jpeg)