HAYDİ MAYALI OLMAYA!

Okula Kabul ve Bursluluk Sınavımız Gerçekleşti!
Türk Milli Eğitim Sistemine ‘maya’ olma ilkesiyle çıktığımız yolda öncü uygulamalarımızla fark yarattığımız okulumuzda 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Bu hazırlıklar kapsamında 4. sınıftan 5. Sınıfa geçecek öğrencilerimiz ve öğrenci adaylarımız için gerçekleştirdiğimiz “Okula Kabul ve Bursluluk Sınavımız” 19 Şubat 2022 Cumartesi 10.00-11.30 zaman aralığında gerçekleştirildi.


2026 yılı ortaokul mezunlarımızı oluşturacak öğrencilerimizi belirleyeceğimiz bu heyecanlı, mutlu ve bir o kadar da anlamlı sınava velilerimizin ve veli adaylarımızın gösterdiği yoğun ilgiyle gururlandık. Sınav süresince salgın önlemlerinin titizlikle yürütüldüğü, öğrencilerimizin karşılanmasından uğurlanmasına kadar olan süreçte yüksek ilgi, özen ve hassasiyetin sağlandığı sınavımızda bizlerle olan tüm paydaşlarımıza teşekkürler ederiz.


24 Şubat 2022 Perşembe itibari ile sonuçlarının paylaşılacağı sınava katılımları için sevgili öğrencilerimize teşekkür ediyor, emeklerinin haklı karşılığını almalarını yürekten diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın

Bunlara da gözatın!