Geleneksel “Fall Fest” etkinliğimizi bu yıl da birbirinden keyifli etkinliklerle gerçekleştik. İngilizce derslerimiz kapsamında yabancı dil öğrenimini çok daha eğlenceli hale getirmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz etkinlikler , öğrencilerimizin kültürel altyapılarını güçlendirmeye yönelik içeriklerle zenginleştirildi. Öğrencilerimiz rengarenk doğada görsel şölen yaratan ağaç yapraklarını toplayıp, yapraklarla nasıl harika işler ortaya çıkacağını bize gösterirken; ortaya çıkardıkları ürünler ile bizlere sonbaharın mevsimden çok bir sanat olduğunu kanıtladılar.
Öğrencilerimize emekleri için teşekkür ederiz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/FOTO-8-1-1024x768.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/FOTO-5-1-1024x534.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/FOTO-6-1-768x1024.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/FOTO-2-1-1024x768.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/FOTO-4-1.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/FOTO-7-1-1-768x1024.jpg)