Maya Okulları İncek Yerleşkesi 7. sınıf öğrencimiz Göktuğ Kamit’in projesi, TÜBİTAK 2204-B Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması elemelerinden başarıyla geçti! Proje, Fizik dalında yüzlerce projenin arasından ilk 6’ya girerek Ankara Bölge Sergisi’ne katılmaya hak kazandı. 3 gün sürecek olan bölge final yarışlarında “Uzay Kirliliğinin Çözümü Biyomimikride!” adlı TÜBİTAK 2204-B projemizle yola çıktığımız bu gururlu serüvende sevgili öğrencimiz Göktuğ Kamit’e ve öğrencimizin danışmanlığını yapan Fen Bilimleri Öğretmenimiz Sayın Zehra Tuğçe Cumaoğlu’na bu anlamlı emekleri için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/7EA44B6F-267F-48B2-A084-B4DCB3273AE3-1024x714.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/437991AA-F433-4506-88EA-8B1330B1416B-768x1024.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/A57BC008-D8D9-4D83-9FAF-AB69C5E29190-1024x1005.jpeg)