Okullar arası Eskrim Yıldız Kız İl Birinciliği yarışmalarında Kılıç branşında okulumuzu temsil eden öğrencilerimiz, Defne AVŞAR, Ayşe ÇUHA ve Umay SAYLAM’ ı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/1-3-1024x768.jpeg)
Okullar arası Eskrim Yıldız Kız İl Birinciliği yarışmalarında Kılıç branşında okulumuzu temsil eden öğrencilerimiz, Defne AVŞAR, Ayşe ÇUHA ve Umay SAYLAM’ ı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.