Eylül ayı; Yeni başlangıçların ve en güzeli de kavuşmaların ayıdır.
Maya Okulları olarak uzun ve keyifli yaz tatili sonunda 12 Eylül 2022 Pazartesi günü öğrencilerimizi karşılamanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. B
Evlatlarını güvenle emanet eden değerli velilerimize güvenleri için teşekkür ediyor; Maya çatısı altında Atatürk ilkelerinin ışığında daha çok çalışmaya söz vererek yeni eğitim – öğretim yılımızın sağlıklı, huzurlu ve başarılı olmasını diliyoruz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/okul-acilis-2--1024x678.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/okul-acilis-4-1024x678.jpg)