1-7 Mart Deprem Haftasında Maya Anadolu – Fen ve Teknoloji Lisesi 9,10,11 ve 12.Sınıf seviyelerindeki tüm öğrenci ,öğretmen ve personelimizin katılımıyla “Deprem Anı Uygulaması -Tahliye Tatbikatı” gerçekleştirilmiştir. 11.20 itibari ile çalınan siren sesi ile birlikte tahliye planı doğrultusundaki ilgili çıkış kapısından uygun toplanma bölgelerine çıkılarak tahliye tatbikatı yapılmıştır. Katılım sağlayan tüm öğrenci, personel , öğretmen ve idarecilerimize teşekkür ederiz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/IMG_1466-1024x683.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/IMG_1462-1024x683.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/IMG_1444-1-1-1024x683.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/03/WhatsApp-Image-2022-03-04-at-11.49.49-1024x768.jpeg)