2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi hizmet içi seminer dönemimiz kapsamında öğretmenlerimizle çalışmaya başladık. Tüm enerji ve motivasyonumuzla yıl içinde öğrencilerimizde geliştirmeyi hedeflediğimiz sosyal; fiziksel; duyuşsal ve bilişsel gelişim alanlarına uygun içerik; oyun; etkinlik; gezi ve deney planlarımızı yapıyoruz.
Güçlü ve donanımlı öğretmenlerimizle birlikte yeni eğitim – öğretim yılında da öğrencilerimizin nice başarılarına birlikte tanıklık edeceğimize yürekten inanıyor; başarılar diliyoruz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/ogretmen1-1024x678.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/ogretmen-2-1024x678.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/ogretmen-3-1024x678.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/ogretmen-4-1024x678.jpg)