Geleneksel sınıf günleri etkinliklerimizde 7.sınıflarımızla bir aradaydık. “Çocukluğa Veda Gençliğe Merhaba” etkinliğimizde öğrencilerimizin gerçekleştirdiği tüm performanslar büyük alkış topladı.
Okul-Aile birlikteliğinin önemini bir kez daha bizlere gösteren bu etkinlikte; bizleri ve öğrencilerimizi yalnız bırakmayan, desteklerini esirgemeyen velilerimize, emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-07-at-18.00.16-1024x768.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-07-at-18.10.05-1024x768.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-07-at-19.41.42-1-1024x768.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-07-at-17.47.08.jpeg)
Her zaman olduğu gibi bizlere unutulmayacak anılar yaşatan, bizleri kendilerine hayran bırakan geleceğimizin en büyük hazinesi olan öğrencilerimizle gurur duyuyoruz.