Göster – anlat etkinimizle öğrencilerimize kendilerini arkadaşlarının karşısında ifade etme ortamı hazırlıyor, sözel ve sosyal becerilerinin gelişmesini sağlıyoruz. Nisan ayı göster – anlat temamız ise “Dünya ve Saygı” üzerineydi. 23 Nisan haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz rengarenk görüntülerle, çocuklarımızın özgüveni ve anlatma becerileri ile bizleri büyüledi.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-04-24-at-14.06.22-461x1024.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-04-24-at-14.06.24-461x1024.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/1bf9c589-db5a-442a-8ef9-eceaa9fd340b-768x1024.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-04-25-at-15.30.23-2-768x1024.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-04-25-at-15.30.11-768x1024.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/46d83652-80cf-4666-a29d-befbf495e9ee-768x1024.jpg)