Maya Anadolu Fen ve Teknoloji Lisemizde her yıl geleneksel olarak düzenlenen münazara turnuvamızın finalinde Maya Anadolu Lisesi 10/E ve 10/F öğrencilerimiz bir araya geldi.
Final etabında “Uygarlığın gelişmesini sağlayan en önemli unsur bilim mi yoksa sanat mı?” Sorusunun karşılıklı tartışıldığı münazaramızda finali kazanan 10/E sınıfı öğrencilerimizden Hükümet grubu Yusuf Şirin, Asya Girgin, Mehmet Ege Ünal ve Gürdal Doruk Danacıoğlu’nu tebrik ediyor, tüm öğrencilerimize sergiledikleri üstün gayret ve performanslarından ötürü teşekkür ediyoruz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/WhatsApp-Image-2023-03-02-at-10.31.45.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/WhatsApp-Image-2023-03-02-at-10.31.45-3.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/WhatsApp-Image-2023-03-02-at-10.31.45-4.jpeg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/03/WhatsApp-Image-2023-03-02-at-10.31.47.jpeg)