Modern pentatlon federasyonunun 5 Nisan ‘da düzenlemiş olduğu Biathle İl Birinciliği Yarışmasında okulumuzu Nil GÖREZ, Ayşe Bade ÜSTÜN ve Ecem Deniz ÖZTÜRK temsil ettiler.
Okulumuz 1.sınıf öğrencilerinden Ecem Deniz ÖZTÜRK; Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezinde gerçekleştirilen yarışlarda dereceye girerek, Ankara 2. si olmuş; bizleri gururlandırmıştır.
Öğrencilerimizi tebrik ediyor; başarılarının devamını diliyor; destek olan ailelerine antrenörlerine teşekkür ediyoruz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/1B.png)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/3B.png)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/2B-1024x531.png)