Maya Okulları Oran Yerleşkesinde Ana sınıfı ve 1.sınıf öğrencilerimizin şube ve öğretmen kuraları velilerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.
Evlatlarının ilk okul başlangıçları için heyecanlanan velilerimiz sınıf öğretmenlerimiz ile tanışmanın ardından anasınıfı eğitim-öğretim programı ile ilgili bilgilendirildi. Program kapsamında öğretim kadrosuyla buluşan velilerimizle tüm ders içerikleri paylaşıldı.
Erken okul günleri ile okula uyum programı kapsamında buluşacağımız öğrencilerimizle tanışmak için sabırsızlanıyor; yeni eğitim öğretim yılının sağlıklı, huzurlu ve çok başarılı bir yıl olmasını diliyoruz.
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/DSC_8168-1024x678.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/DSC_8099-1024x678.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/DSC_7953-1024x678.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/DSC_7992-1024x678.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/DSC_8000-1024x678.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/DSC_8222-1024x678.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/DSC_8147-1024x678.jpg)