5. Sınıf öğrencilerimizin ve velilerimiz katılımı ile gerçekleştirdiğimiz geleneksel günümüzde coşku ve heyecanla geçen bir güne hep beraber tanık olduk.
8 farklı grup, 8 farklı oyun ile kıyasa bir mücadele verdi. Velilerimiz bilgilerini hatırlarken, yarışma heyecanı gözlerine yansıdı.
Eğlendiler , öğrendiler , coşkuyla yarıştılar. Okuldan ayrılırken herkes kazanmıştı.Ggüzel vakit geçirmek , dostluk , eğlenmek ve yüzlerdeki gülümseme en büyük kazançtı…
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/51-1024x678.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/57-1024x678.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/510-1024x678.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/66-1024x678.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/544-1024x678.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/535-1024x678.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/536-1024x678.jpg)
![](https://www.maya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/54-1024x678.jpg)