Okul Dışarıda Gününde Mayalı Öğrenciler

  23 Mayıs 2019

Çocukların açık havada zaman geçirmelerinin fiziksel ve zihinsel sağlıkları için önemine dikkat çekmek amacıyla dünyanın farklı ülkelerinde gerçekleştirilen "Okul Dışarıda Gününü" bu yıl da 23 Mayıs 2019 da okulumuzda günlük eğitim öğretim programına dahil ettik. 
23 Mayıs Perşembe sabahı güneşin ve açık havanın davetini hissederek sınıf ve okul kapılarımızı açıp, öğrencilerimizle birlikte tüm branş derslerine özel yapılandırılmış programlarla dışarı çıktık. Gökyüzüne baktık. Gün boyu bahçede, havada, rüzgârda ve doğada öğrenilecek tüm kavramların tadına vardık. Tüm branşlarda dersleri sınıf kapılarının dışına taşıyarak tabiatın bizlere anlatacaklarına kulak verdik. Tüm dünyada düzenlenen “okul dışarıda gününü” etkinlikleriyle öğrencilerimizi nitelikli ve verimli bir programla buluşturan tüm eğitim öğretim kadromuza ve tüm etkinliklere yüksek ilgiyle katılan öğrencilerimize teşekkür ederiz.


Okul Dışarıda Gününde Mayalı Öğrenciler Okul Dışarıda Gününde Mayalı Öğrenciler Okul Dışarıda Gününde Mayalı Öğrenciler Okul Dışarıda Gününde Mayalı Öğrenciler Okul Dışarıda Gününde Mayalı Öğrenciler Okul Dışarıda Gününde Mayalı Öğrenciler Okul Dışarıda Gününde Mayalı Öğrenciler Okul Dışarıda Gününde Mayalı Öğrenciler Okul Dışarıda Gününde Mayalı Öğrenciler Okul Dışarıda Gününde Mayalı Öğrenciler Okul Dışarıda Gününde Mayalı Öğrenciler