MUN Kulübü Öğrencilerimiz CAMUN 2019'dan 1O Ödül + Birinci Okul Ödülü ile Döndü

  08 Şubat 2019

Maya Anadolu Lisesi Model Birleşmiş Milletler Kulüp öğrencilerimiz, Çamlaraltı Okulları tarafından İzmir Demokrasi Üniversitesi’nde düzenlenen CAMUN Konferansına katıldı. Birleşmiş Milletler’in simülasyonlarının yapıldığı komitelerde araştıran, yazan, tartışan ve fikirlerini İngilizce ifade eden öğrencilerimiz üstün başarı gösterdi.
Elif Şahinhirioğlu OCHA’da en iyi delege, Sıla Okay seçkin delege ilan edildi. Aynı komitede farklı ülkeleri temsil eden Doğa Tanrıverdi, Selin Pehlivan, Damla Gül, Zeynep Köksal ve Yusuf Meriç Karadağ onur ödülü aldı. 6 Days War  Komitesinden Berke Acar onur ödülü alırken ve BRICS komitesinde ünlü kişileri temsil ederek dünya meselelerine çözüm üreten delegelerden Emirhan Muhammed Balcıoğlu ve Enes Sadak seçkin delege ödülüne layık görüldü. 
Katılan okullar arasından “En İyi Okul” seçilen okulumuzun 10 ödülle geri dönen öğrencilerini ve öğretmenlerini başarılarından dolayı tebrik ediyor, onlarla gurur duyuyoruz.


MUN Kulübü Öğrencilerimiz CAMUN 2019'dan 1O Ödül + Birinci Okul Ödülü ile Döndü MUN Kulübü Öğrencilerimiz CAMUN 2019'dan 1O Ödül + Birinci Okul Ödülü ile Döndü MUN Kulübü Öğrencilerimiz CAMUN 2019'dan 1O Ödül + Birinci Okul Ödülü ile Döndü MUN Kulübü Öğrencilerimiz CAMUN 2019'dan 1O Ödül + Birinci Okul Ödülü ile Döndü