Minti Okulumuzda

  06 Mart 2019

Okulumuzda Almanca derslerini desteklemek amacıyla kullandığımız, web tabanlı interaktif öğrenme portalımız MintiCity'nin ekibi ve portalın “Minti” karakteri 06 Mart 2019 Çarşamba Günü, okulumuz konferans salonunda çeşitli etkinliklerle 5. ve 6. sınıf öğrencilerimizle buluştu. 
Bir dilin yaşanılarak öğrenileceği prensibinden yola çıkarak düzenlenen bu eğlenceli etkinlikte öğrencilerimizin farklı etkinliklerle Almanca dilini kullanmaları ve sınıf içerisinde öğrendikleri kazanımları pekiştirmeleri hedeflendi.
Minti karakteri ile tanışmanın ardından, MintiCity portalını aktif olarak kullanan ve  en çok Mintos’u olan öğrencilere ödülleri verildi. 
Ödül töreni sonrasında öğrencilerimiz için “Almanca Genel Kültür ve Bilgi Yarışması” düzenlendi. Kazanan grubun tüm öğrencilerine MintiCity’de kullanabilecekleri 50.000, ikinci gruba ise 25.000 Mintos ödül puan aktarıldı.
Almanca dil etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen etkinliğimize katkı sağlayan öğrencilerimize ve Minti Ailesine teşekkür ederiz. 


Minti Okulumuzda Minti Okulumuzda Minti Okulumuzda Minti Okulumuzda Minti Okulumuzda Minti Okulumuzda Minti Okulumuzda