MAYA'NIN MİNİK YILDIZLARI ARTIK İLKOKULLU OLUYOR!

  25 Haziran 2021

Ana sınıfı öğrencilerimiz yıl boyunca öğrenme heyecanlarıyla birlikte sergiledikleri emeklerinin sembolik karşılığı olan karnelerini  ve artık ilkokullu olduklarını gösteren diplomalarını öğretmenlerinin ellerinden aldılar.   Peteklerimiz, Kozalarımız ve Tomurcuklarımız, yaratıcılıkla dolu sihirli minik yüreklerinden ve ellerinden yansıyan duyguları  boyalarla ve kağıtlarla buluşturdular ve hepimizde hayranlık uyandıran bir resim sergisi açtılar.  Sonrasında  öğrencilerimizin seslendirdiği İngilizce ve Türkçe şarkılarla velilerimize keyifli, eğlenceli ve gurur dolu dakikalar yaşattılar. Sıra karne ve diploma heyecanına geldiğinde öğrencilerimizin başarılarını bir kez daha yürekten kutladık. 
Okul-aile birlikteliğinin önemini bir kez daha bizlere gösteren bu etkinlikte; bizleri ve öğrencilerimizi yalnız bırakmayan, her adımda bizden ve öğrencilerimizden desteklerini esirgemeyen ailelerimize, emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve bu karne gününde bize unutulmaz anılar yaşatan öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Tüm eğitim hayatınızda yolunuz açık olsun Minik Mayalılar...


MAYA'NIN MİNİK YILDIZLARI ARTIK İLKOKULLU OLUYOR! MAYA'NIN MİNİK YILDIZLARI ARTIK İLKOKULLU OLUYOR! MAYA'NIN MİNİK YILDIZLARI ARTIK İLKOKULLU OLUYOR! MAYA'NIN MİNİK YILDIZLARI ARTIK İLKOKULLU OLUYOR!