MAYA'DA YENİ YIL COŞKUSU

  31 Aralık 2019

31.12.2019 Salı günü Maya Okulları İncek İlk ve Ortaokulu öğrenci, öğretmen ve personeli gerçekleştirilen yeni yıl etkinlikleri ile yılın son okul gününü coşkuyla tamamladılar. 2019 yılını keyifle uğurlayıp 2020 yılını coşkuyla karşılamaya hazırlandığımız 31 Aralık günü gerçekleştirilen yeni yıl programları çerçevesinde ortaokul grubu öğrencilerimiz okulumuz spor salonunda gerçekleştirilen yeni yıl konseriyle doyasıya dans edip şarkılar söylediler. Gerçekleştirilen hediye çekilişi ile birbirlerinin yeni yıllarını yürekten kutladılar. Okul öncesi ve ilkokul öğrencilerimiz okul içi etkinliklerle eğlendiler. Okul öncesi ve ilkokul grubu öğrencilerimiz profesyonel animatörler eşliğinde düzenlenen müzikli etkinlik ve yarışmalara katıldılar. Sihirbaz ve Jonglör gösterileriyle heyecanlı anlar yaşayıp yeni yıl coşkusunu yaşadılar. Birlikte kesilen yeni yıl pastaları ve yeni yıl conseptli ikramlarla müzikli etkinliklerle taçlandırılan partilerinde yeni bir yılı yaşamaya coşkuyla hazırlandılar. “2020” temalı etkinliklerle gönüllerince eğlenen öğrenci, öğretmen ve personelimiz 2019 yılı anılarına anlamlı ve unutulmaz bir biçimde yenilerini eklerken yeni yıl coşkusunu doyasıya yaşadılar. 
Yaşanan coşkunun yeni yılda da devam etmesini, yeni yılın yeni umutlarla birlikte daha nice güzellikleri beraberinde getirmesini dileriz. 2020 Maya Ailesi, ülkemiz ve insanlık için sağlık, mutluluk, huzur, barış ve başarılarla dolu olsun.
Mutlu seneler…


MAYA'DA YENİ YIL COŞKUSU MAYA'DA YENİ YIL COŞKUSU MAYA'DA YENİ YIL COŞKUSU MAYA'DA YENİ YIL COŞKUSU MAYA'DA YENİ YIL COŞKUSU MAYA'DA YENİ YIL COŞKUSU MAYA'DA YENİ YIL COŞKUSU MAYA'DA YENİ YIL COŞKUSU