Maya'da Okul Aile Birliği Seçim Heyecanı

  02 Ekim 2019

2 Ekim 2019 Çarşamba günü 17.00'da okulumuz konferans salonunda Okul Aile Birliği olağan genel kurul ve yeni dönem seçim toplantısı gerçekleştirildi. Veli ve öğretmenlerimizin yoğun ilgi ve katılımlarıyla gerçekleşen toplantı okul müdürümüz Sayın Fatma KUŞAT’ın açılış konuşması ile başladı. Sayın KUŞAT konuşmasında okul aile birliği seçim ve olağan genel kurul toplantılarının okul toplumu için önemli buluşmalardan biri olduğunu belirtti. Önemi adında vurgulanan bu toplantının okul ile aileler arasındaki bütünleşmeyi gerçekleştirmek, veliler ile okul arasındaki iletişim ve işbirliğini güçlendirmek için önemli bir fırsat olduğunu vurguladı. Okul toplumunun önemli paydaşlarından olan ve bu yıla kadar nitelikli, verimli ve özenli çalışmalar yürüterek okulumuz bünyesinde yürütülen tüm süreçlere güç katan tüm geçmiş dönem birlik üyelerine teşekkürlerini iletti. Takiben 2018- 2019 Eğitim Öğretim yılı Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ceyda VURAL’ın konuşmalarıyla devam eden toplantıda seçim sürecini yürütecek divan kurulunun belirlenmesinin ardından yönetim kurulunun 2018- 2019 Eğitim Öğretim yılı faaliyet raporu sunuldu. 2018- 2019 Eğitim öğretim yılı okul aile birliği yönetim kurulu çalışmalarının yönetmeliğe uygunluğunu belirten denetim kurulu raporu ibra oylamasıyla devam eden toplantının ilk oturumu okul yönetiminin eski dönem birlik üyelerine teşekkürlerini ifade eden çiçek takdimi ile tamamlandı. 
Toplantının ikinci oturumunda 2019- 2020 Eğitim Öğretim yılı Okul Aile Birliği yönetim ve denetim kurulu üyelerinin seçimi gerçekleştirildi. Oy çokluğu ile yeni dönem birlik üyeleri belirlendi. Seçim sonuçlarına göre yeni dönem okul aile birliği yönetim kurulu asil üyeleri olan Sayın Hanze GÜRKAŞ, Sayın Eylem AYDOĞAN, Sayın Çiğdem KINAY, Sayın Hande KINACI GÖKKAYA ve Sayın Özge SEZGİNER SÖĞÜT ; yönetim kurulu yedek üyeleri olan Sayın Elif ACAR AKÇAY ve Denetim Kurulu Üyesi Sayın Zafer ARICAN’ ı tebrik ediyor, birlikte gerçekleştirilecek etkili ve amacına ulaşan çalışmalar için şimdiden heyecanlanıyor ve 2019- 2020 Eğitim Öğretim yılı Okul Aile Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu’na çalışmalarında başarılar diliyoruz. 


Maya'da Okul Aile Birliği Seçim Heyecanı Maya'da Okul Aile Birliği Seçim Heyecanı Maya'da Okul Aile Birliği Seçim Heyecanı Maya'da Okul Aile Birliği Seçim Heyecanı Maya'da Okul Aile Birliği Seçim Heyecanı Maya'da Okul Aile Birliği Seçim Heyecanı