Maya'da Kulüp Çalışmaları

  17 Eylül 2019

Maya Okulları ilkokul öğrencileri 10 Eylül 2019 Salı günü, 2019 – 2020 Eğitim – Öğretim yılına ait sosyal kulüp çalışmaları kapsamındaki kulüp tanıtım etkinliklerine katıldılar. Ardından 17 Eylül 2019 Salı günü kendi ilgi ve yetenekleri doğrultusunda seçmiş oldukları sosyal kulüp çalışmalarına alanında uzman öğretmenlerinin eşliğinde başlamanın heyecanını hep birlikte yaşadılar. Öğrencilerimiz seçmiş oldukları sosyal kulüp çalışmalarında, bir gruba ait olarak çalışma kültürü geliştirirken, zamanı dikkatli kullanmayı, yaptığı uygulamayı planlayarak çalışmayı ve iç disiplin geliştirebilme gibi birçok beceriyi edinebilme fırsatıyla karşılaşırlar. Tüm bunlarla birlikte öğrencilere bilimsel, toplumsal, sanatsal, kültürel, zihinsel, sportif, psikolojik ve el becerileri alanlarında kendilerini deneme fırsatı vererek; bireysel yeteneklerini ve ilgilerini tanımalarına, yaratıcılıklarını açığa çıkarmalarına ve bunları kullanarak geliştirmelerine olanak sağlanmaktadır. Sosyal kulüp etkinliklerimizdeki uygulamalarımızla bir işe başlama ve onu sonuçlandırma alışkanlığı kazandırmak; karşılaştıkları problemleri çözme, yaptıkları işlere ve yaşadıkları ortamlara özgünlük katabilme becerilerini geliştirmek hedeflenir.
2019 – 2020 Eğitim – Öğretim yılında ilkokul gruplarımızda Satranç, Havacılık ve Model Uçak, TasarıMAYA, Halk Oyunları, Modern Dans, Ahşap Atölyesi, BiliMAYA, Sportif Etkinlikler, Ritmik Jimnastik, English Music And Drama, Mayazılım, Akıl Oyunları, Masallarla Drama, Oryantring, Art And Craft, Step ve Aerobik, Türkçe Drama, Yaşam Becerileri, Minik Sesler Korosu ve Destination Imagınatıon gibi sosyal kulüp çalışmalarıyla eğlenerek öğrenen öğrencilerimize ve öğretmenlerimize  başarılar diliyoruz. 


Maya'da Kulüp Çalışmaları Maya'da Kulüp Çalışmaları Maya'da Kulüp Çalışmaları Maya'da Kulüp Çalışmaları Maya'da Kulüp Çalışmaları Maya'da Kulüp Çalışmaları Maya'da Kulüp Çalışmaları Maya'da Kulüp Çalışmaları Maya'da Kulüp Çalışmaları Maya'da Kulüp Çalışmaları Maya'da Kulüp Çalışmaları Maya'da Kulüp Çalışmaları