Lego Education ile Kardeşim Benim Etkinliği

  09 Şubat 2019

Maya Okulları İncek Yerleşkesi'nde 09.02.2019 tarihinde okulumuz öğrencileriyle onların okul öncesi ve 1. Sınıf seviyelerine uygun yaş aralığında bulunan kardeşleri ile eğitici Lego Education etkinliği gerçekleştirilmiştir. 
Etkinliğimize katılan öğrencilerimiz ve kardeşleri okul öncesi sınıflarımızda okul öncesi öğretmenlerimiz liderliğinde kendilerine verilen Legoları kullanarak kardeşleriyle birlikte keyifli zaman geçirmişlerdir. Lego Education setini kullanarak gerçekleştirdiğimiz etkinlikte kardeşleri ile eş olarak oynayan küçük kardeşler, Lego tuğlaları ile oluşturdukları karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedikleri gözlemlenmiştir. 1 saat boyunca süren etkinlikle eş zamanlı olarak etkinliğe katılan öğrencilerimizin velileri için de okulumuz konferans salonunda “Çocuk ve Oyun” isimli bir paylaşıma yer verilmiştir. Bu paylaşım okulumuz rehberlik öğretmeni Sn. Öyküm Giritli tarafından gerçekleştirilirken, gelişim dönemlerine uygun olarak oyunun çocuk dünyasındaki önemi örnekler üzerinden paylaşılmıştır.  “Kardeşim Benim” etkinliği aracılığıyla, öğrencilerimize dokunduğumuz süreçlerde onlarda yaşadığı mutluluk duygusuna tanık olmak Maya Okulları olarak bizlere gurur vermiştir. 
Tüm etkinliklere büyük heyecan ve merakla katılan öğrencilerimize ve kardeşlerine birlikte geçirdiğimiz zaman için, değerli velilerimize de bu etkinlikte buluşmamıza katkı sağladıkları için yürekten teşekkür ederiz. 


Lego Education ile Kardeşim Benim Etkinliği Lego Education ile Kardeşim Benim Etkinliği Lego Education ile Kardeşim Benim Etkinliği Lego Education ile Kardeşim Benim Etkinliği Lego Education ile Kardeşim Benim Etkinliği Lego Education ile Kardeşim Benim Etkinliği Lego Education ile Kardeşim Benim Etkinliği Lego Education ile Kardeşim Benim Etkinliği Lego Education ile Kardeşim Benim Etkinliği Lego Education ile Kardeşim Benim Etkinliği