İlk Sahnem Geleneksel Günü

  06 Nisan 2019

Maya Okulları 4 yaş sınıfı öğrencileri 6 Nisan 2019 Cumartesi günü “İlk Sahnem” adlı geleneksel günlerini gerçekleştirdiler.
Minik ellerin özgün ürünlerinden oluşan sergimizle başlayan geleneksel günümüz, öğrencilerimizin sahneden İngilizce drama, İngilizce koro, dans, ritim ve koro performanslarıyla devam etmiştir. 
Kendilerini her koşulda rahatlıkla ifade edebilen, öğrendiklerinden keyif alan ve arkadaşlarıyla bir arada deneyimledikleri durumlarda birbirlerine daha da sıkı bağlanan Çekirdek ve Tohum sınıfı öğrencilerimizi sahnede görmek bizler için gurur vericiydi.
Öğrencilerimizin eğitim öğretim hayatlarına adım atmalarından itibaren ellerinden sıkıca tutan kıymetli öğretmenlerimize, okul aile iş birliğine inanarak her zaman bizlere destek olan velilerimize yürekten teşekkür ederiz. 
Ve Çekirdek ile Tohum sınıfı öğrencileri… Gülen gözleriniz hep ışıldasın, yüreğinizdeki sevgi, sevdiklerinizi ve çevrenizdekileri mayalama devam etsin.


İlk Sahnem Geleneksel Günü İlk Sahnem Geleneksel Günü İlk Sahnem Geleneksel Günü İlk Sahnem Geleneksel Günü İlk Sahnem Geleneksel Günü