Geleneksel Mayalı Ekmek Günümüz

  05 Mayıs 2019

Geleneksel olarak her yıl bir şenlik havasında düzenlenen Mayalı Ekmek Günü Anadolu Lisesi Yerleşkesinde 5 Mayıs 2019 Pazar tüm velilerimizin, öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve mezunlarımızın da katılımıyla gerçekleştirildi. 
Maya Okulları Anadolu Lisesi Yerleşkesinde bir araya gelen öğrencilerimiz, velilerimiz, mezunlarımız ve çalışanlarımız gün boyu mis gibi kokan sıcacık pişileri ve gözlemeleri yiyerek birlikte olmanın tadına vardılar. Şişme Oyun Parkı, Kinetik Kum, Playstation turnuvaları, Boks Makinası, Penaltı kalesi, Langırt, Air Hockey, Sumo güreşi ve Balon Şov etkinlikleri ile çocuklarımız oyun oynamanın ve eğlencenin keyfine vardı. 
Bir şenlik havasında geçen etkinliğimiz süresince desteğini eksik etmeyen tüm personelimize, katılımları ile bizlere güç veren Okul Aile Birlikleri, öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.


Geleneksel Mayalı Ekmek Günümüz Geleneksel Mayalı Ekmek Günümüz Geleneksel Mayalı Ekmek Günümüz Geleneksel Mayalı Ekmek Günümüz Geleneksel Mayalı Ekmek Günümüz Geleneksel Mayalı Ekmek Günümüz Geleneksel Mayalı Ekmek Günümüz Geleneksel Mayalı Ekmek Günümüz Geleneksel Mayalı Ekmek Günümüz Geleneksel Mayalı Ekmek Günümüz Geleneksel Mayalı Ekmek Günümüz Geleneksel Mayalı Ekmek Günümüz