En Küçük Mayalılarımız İlk Mezuniyetlerinde Atamızın Huzurunda

  10 Mayıs 2019

Maya Okulları ana sınıfı öğrencileri mezuniyet hazırlıkları kapsamında Türkiye Cumhuriyeti’nin değerli kurucusu, saygıdeğer önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda Anıtkabir’de tek yürek olmak için toplandılar. 
10 Mayıs 2019 Cuma günü en küçük Mayalı Öğrencilerimiz, öğretmenlerimizle birlikte saygıdeğer Atamızın huzurunda olmanın onur ve mutluluğunu yaşadılar. 
Bu anlamlı ziyaret aracılığıyla ile kepleri ve cüppeleri ile Anıtkabir’de toplanan öğrenim hayatının ilk basamağını mutluluk, heyecan ve başarıyla geçen minik ana sınıfı öğrencilerimiz tek yürek olup özgürlüğe, bayrağa, cumhuriyete olan inançlarını Atalarına sundular. 
İlk mezuniyetlerinde eşsiz önderimizin huzurunda olabilmenin haklı gururunu yaşayan miniklerimiz bundan sonraki nice mezuniyetlerinde de ilk gelecekleri yerin her zaman Atamızın huzuru olduğunu söylediler. İlim, bilim ve sanatın aydınlattığı yolda ilerleyecek olan çocuklarımızın mutluluk ve başarı dolu eğitim serüvenlerine şahit olmayı tüm Maya Ailesi olarak yürekten diliyoruz. 
Anıtkabir ziyaretimizde bizlerle yürek ve umut birliği yapan tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize teşekkür ederiz.


En Küçük Mayalılarımız İlk Mezuniyetlerinde Atamızın Huzurunda En Küçük Mayalılarımız İlk Mezuniyetlerinde Atamızın Huzurunda En Küçük Mayalılarımız İlk Mezuniyetlerinde Atamızın Huzurunda En Küçük Mayalılarımız İlk Mezuniyetlerinde Atamızın Huzurunda En Küçük Mayalılarımız İlk Mezuniyetlerinde Atamızın Huzurunda En Küçük Mayalılarımız İlk Mezuniyetlerinde Atamızın Huzurunda