En Anlamlı Hediye Kitap

  22 Mayıs 2019

Maya Okulları olarak yürüttüğümüz “Okuyorum Yazarıyla Buluşuyorum” projesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz kitap toplama kampanyası ile biriktirdiğimiz kitaplar 22 Mayıs Çarşamba günü Gökkuşağı Özel Eğitim Okulu’na hediye edildi. Okul Aile Birliğimizin katkılarıyla kurulan kütüphanenin açılışı gerçekleştirildi. 
Gelişimi doğal seyir gösteren öğrenciler ile özel gereksinimli öğrencilerin bir arada eğitim gördükleri, tersine kaynaştırma uygulamasının bir örneği olan Gökkuşağı Özel Okulu’nu görme fırsatı bulan okulumuz öğrenci meclisi, okul aile birliğimiz ve öğretmenlerimiz; öğrencilerin beceriler edindikleri sınıfları, oturarak voleybol gibi farklı sporların yapılmasına imkan veren spor salonunu, farklı ihtiyaçlara sahip öğrencilerin de kolaylıkla kullanabildikleri çocuk parkını gezme imkanı buldular.
Bu sosyal sorumluluk etkinliğinde öğrencilerimizin kendileri kadar şanslı olmayan öğrencilerle buluşma şansına erişmesinde katkıları olan okul aile birliğimize, kitap toplama kampanyasına destek olan bütün velilerimize çok teşekkür ederiz.


En Anlamlı Hediye Kitap En Anlamlı Hediye Kitap En Anlamlı Hediye Kitap