Education & Adventure Camp Da Vinci Kampı

  19 Ocak 2019

Maya Okulları Oran Yerleşkesi  6,7 ve 8. sınıf öğrencilerimiz 19 – 24 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya IC Santai Family Resort Hotel’de gerçekleştirilen “Education And Adventure Camp Da Vinci” programına katıldı. 
Öğrencilerimiz kamp süresince birçok eğitim ve eğlence alanındaki atölye çalışmalarına katıldılar. 
Matematik alanında; Tales Matematik Müzesi, Vedic Matematik, Da Vinci Sergisi, Akıl Oyunları, Geometri Ve Matematik Atölyeleri, Bilim alanında; IQ Bilim Center, 3D Anatomi, Planetaryum Tarih alanında; Çanakkale Objeleri Sergisi ve Sunumu etkinliklerine katılan öğrencilerimiz yaparak ve yaşayarak öğrenmenin keyfini çıkardı. 
Kendilerini yeniden keşfederek özgüvenlerini geliştiren  öğrencilerimiz akranlarıyla birlikte dans, drama, ritim, boyama, survivor yarışmaları, sokak oyunları, yüzme, kareoke etkinlikleri ile de çok eğlendi. 
Dünyanın en büyük tünel akvaryumu olan Antalya Aquarium’da sualtının sihirli dünyasını keşfettiler.
Eğlenerek ve öğrenerek geçirdiğimiz kamp sürecinde gösterdikleri performans için öğrencilerimize ve destek olan öğretmenlerimize teşekkür ederiz. 

 


Education & Adventure Camp Da Vinci Kampı Education & Adventure Camp Da Vinci Kampı Education & Adventure Camp Da Vinci Kampı Education & Adventure Camp Da Vinci Kampı Education & Adventure Camp Da Vinci Kampı Education & Adventure Camp Da Vinci Kampı Education & Adventure Camp Da Vinci Kampı Education & Adventure Camp Da Vinci Kampı Education & Adventure Camp Da Vinci Kampı Education & Adventure Camp Da Vinci Kampı Education & Adventure Camp Da Vinci Kampı