Çocuk Bayramında Çocuklarımız “Benim de Bir Ağacım Var” Diyebilmenin Mutluluğunu Yaşadı

  18 Nisan 2019

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Okul Aile Birliğimizin değerli girişim, katkıları ve Orman Genel Müdürlüğü iş birliği ile “Çocuk Bayramında Her Çocuğun Bir Ağacı Olsun, Her Çocuk Doğaya Dokunsun” sloganıyla 18 Nisan 2019 Perşembe günü okul öncesi öğrencilerimiz ağaç dikimi etkinliğine katılmıştır.
Atatürk Orman Çiftliğinde gerçekleştirilen ağaç dikim etkinliğinde 4 ve 5 yaş grubu öğrencilerimiz küçücük elleri, kocaman yürekleri ile fidanları toprakla buluştururken bu kıymetli ana şahit olan biz eğitimciler gelecek nesillere olan inancımızla çocuklarımıza doğa sevgisini aşılıyor olmanın gurur ve mutluluğunu yaşadık. 
Ağaç dikim etkinliği sonrasında Okul Aile Birliğimizin çocuklarımız için hazırladığı “Benim de Bir Ağacım Var” rozetlerinin kendilerine hediye edildiği çocuklarımız doğaya dokunmanın mutluluğunu yaşadılar. Tüm bu anlamlı süreçte katkıları için öğretmen, öğrenci ve Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkür ederiz.


Çocuk Bayramında Çocuklarımız “Benim de Bir Ağacım Var” Diyebilmenin Mutluluğunu Yaşadı Çocuk Bayramında Çocuklarımız “Benim de Bir Ağacım Var” Diyebilmenin Mutluluğunu Yaşadı Çocuk Bayramında Çocuklarımız “Benim de Bir Ağacım Var” Diyebilmenin Mutluluğunu Yaşadı Çocuk Bayramında Çocuklarımız “Benim de Bir Ağacım Var” Diyebilmenin Mutluluğunu Yaşadı Çocuk Bayramında Çocuklarımız “Benim de Bir Ağacım Var” Diyebilmenin Mutluluğunu Yaşadı Çocuk Bayramında Çocuklarımız “Benim de Bir Ağacım Var” Diyebilmenin Mutluluğunu Yaşadı