BİLİNÇLİ TEKNOLOJİ VE GÜVENLİ İNTERNET KULLANIMI SUNUMU

  30 Mart 2021

Günümüzde neredeyse artık tüm evlerde bulunan bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve televizyon çağımız gereğince gerekli araçlardır. Bu teknolojik araçların temel amacı insanlara kolaylık sağlamasıdır.
Teknolojinin yaşamı kolaylaştırmak amacıyla gereğinde kullanılması ve hayatın diğer bölümlerini (aile ilişkileri, çalışma, sosyal ilişkiler, oyun, uyku, yemek vb.) olumsuz etkilememesi durumunu bilinçli teknoloji kullanımı olarak tanımlayabiliriz.
Maya Okulları olarak, öğrencilerimizin teknolojiyi bilinçli ve doğru, interneti ise güvenli bir şekilde kullanmalarını desteklemek amacıyla İlkokul ve Ortaokul gruplarımızda konuya yönelik bilgilendirici sunum ve etkinliklerimizi gerçekleştirdik. 


BİLİNÇLİ TEKNOLOJİ VE GÜVENLİ İNTERNET KULLANIMI SUNUMU BİLİNÇLİ TEKNOLOJİ VE GÜVENLİ İNTERNET KULLANIMI SUNUMU BİLİNÇLİ TEKNOLOJİ VE GÜVENLİ İNTERNET KULLANIMI SUNUMU BİLİNÇLİ TEKNOLOJİ VE GÜVENLİ İNTERNET KULLANIMI SUNUMU BİLİNÇLİ TEKNOLOJİ VE GÜVENLİ İNTERNET KULLANIMI SUNUMU BİLİNÇLİ TEKNOLOJİ VE GÜVENLİ İNTERNET KULLANIMI SUNUMU