Ana Sınıflarımız Mezun Oldu

  25 Mayıs 2019

Maya Okulları anasınıfı öğrencileri 25-26 Mayıs 2019 tarihlerinde “Mezuniyet Töreni” geleneksel günlerini Maya sahnesinde devleşerek gerçekleştirdiler. Minik ellerin yaratıcı tasarımlarıyla gerçekleştirilen ürünlerinden oluşan sergimizle başlayan geleneksel günümüz, öğrencilerimizin sahnede sergiledikleri İngilizce drama, Türkçe drama, dans, ritim ve koro performanslarıyla devam etmiştir. 
Anasınıfından mezun olup artık ilkokullu olma yoluna giren ve bu durumun haklı gururuyla yıl boyunca sergiledikleri emeklerin bir göstergesi olan diplomalarını Okul Müdürümüz Sayın Fatma Hanlı ve sınıf öğretmenlerinin ellerinden alan çocuklarımız keplerini de fırlatarak okul öncesi dönemini kapatmışlardır.
Kendilerini her koşulda rahatlıkla ifade edebilen, öğrendiklerinden keyif alan ve arkadaşlarıyla bir arada deneyimledikleri durumlarda birbirlerine daha da sıkı bağlanan, bir yıldaki değişimlerine ve gelişimlerine tanıklık ettiğimiz anasınıfı öğrencilerimizi sahnede görmek bizler için gurur vericiydi. 
Öğrencilerimizin eğitim öğretim hayatlarına adım atmalarından itibaren ellerinden sıkıca tutan öğretmenlerimize, okul aile iş birliğine inanarak her zaman bizlere destek olan velilerimize yürekten teşekkür ederiz. 
Ve Petek, Polen, Tomurcuk, Fide, Koza sınıflarının biricik öğrencileri… İlkokul hayatınızda da gülen gözleriniz hep ışıldasın, yüreğinizdeki sevgi, sevdiklerinizi ve çevrenizdekileri mayalamaya devam etsin.
Sizleri tüm Maya Ailesi olarak çok seviyoruz.


Ana Sınıflarımız Mezun Oldu Ana Sınıflarımız Mezun Oldu Ana Sınıflarımız Mezun Oldu Ana Sınıflarımız Mezun Oldu Ana Sınıflarımız Mezun Oldu Ana Sınıflarımız Mezun Oldu Ana Sınıflarımız Mezun Oldu Ana Sınıflarımız Mezun Oldu Ana Sınıflarımız Mezun Oldu Ana Sınıflarımız Mezun Oldu Ana Sınıflarımız Mezun Oldu Ana Sınıflarımız Mezun Oldu Ana Sınıflarımız Mezun Oldu Ana Sınıflarımız Mezun Oldu Ana Sınıflarımız Mezun Oldu Ana Sınıflarımız Mezun Oldu Ana Sınıflarımız Mezun Oldu Ana Sınıflarımız Mezun Oldu Ana Sınıflarımız Mezun Oldu