Afetlere Hazırlık Eğitimi

  11 Ekim 2019

İlkokul ve ortaokul öğrencilerimiz 11 Ekim 2019 Cuma günü, GEA ekibiyle “Depremden Korunmanın Yolları” konulu eğitimde bir araya geldiler. Öğrencilerimiz, deprem öncesi, deprem sırası ve deprem sonrasında neler yapılması gerektiği ile ilgili, görseller üzerinden aktarılan bir sunum izleyerek depremden korunmanın yolları üzerine farkındalık geliştirdiler. Yapılan sunumda ülkemizin, deprem kuşağında bulunan bir ülke olması nedeniyle öğrenilen ve edinilen her bilginin öncelikle kendi hayatımızı sonrasında başkalarının hayatlarını da kurtarma noktasında önem teşkil ettiği ifade edilmiştir. 
GEA ekibini, dünyada ve ülkemizde birçok alanda yardıma ihtiyacı olan kişilere el uzatmaları ve deprem, yangın, sel vb. doğal afet durumlarında gönüllülük ilkesiyle sahada yaptıkları çalışmalar nedeniyle yürekten kutluyor, gerçekleştirdikleri çok değerli paylaşımlar için Murat Bey ve ekibine yürekten teşekkür ediyoruz.


Afetlere Hazırlık Eğitimi Afetlere Hazırlık Eğitimi Afetlere Hazırlık Eğitimi Afetlere Hazırlık Eğitimi Afetlere Hazırlık Eğitimi Afetlere Hazırlık Eğitimi Afetlere Hazırlık Eğitimi Afetlere Hazırlık Eğitimi